+38 093 574 12 92
+38 063 345 51 25


Експлуатація сміттєвих контейнерів «мультиліфт» (під гакове захоплення), а також бункерів-накопичувачів (під ланцюгове захоплення)

Металеві контейнери для сміття заводу-виробника ТОВ «Вольга-Україна» використовуються, в основному, в галузі утилізації відходів – як промислових, так і побутових:

 • на фабриках та заводах

Для збирання та утилізації металовідходів, металобрухту, пакувальних матеріалів

 • на великих територіях
 • на будмайданчиках та на місцях конструкцій, що підлягають знесенню

Контейнери як мультиліфт, так і ланцюгового типу експлуатуються для утилізації пакувальних матеріалів залежно від категорії відходів:

 

 1. папір
 2. картон
 3. пластмаса
 4. відходи, які не підлягають утилізації
 5. залишки їжі
 6. відходи, що розкладаються
 7. господарські відходи
 8. пакувальні матеріали
 9. матеріали (каміння, дерево і т.п.), які залишаються після знесення
 10. інше сміття

Система гакового захоплення - використання машин типу мультиліфт + гакових мультиліфт сміттєвих контейнерів, а також бункерів-накопичувачів (пристосованих під ланцюгове захоплення) дозволяє уникнути простоїв вантажівок під час процесу навантаження.

Ця система експлуатації контейнерів подібним чином дозволяє уникнути процесу сортування відходів, який спочатку робиться споживачем.

Використання мультиліфт контейнерів та бункерів-накопичувачів (контейнери-«човники») забезпечує чистоту території, а також чистоту навколишнього середовища загалом.

Промисловість утилізації відходів дозволяє мінімізувати споживання природних ресурсів.

Нині сфера переробки сміття розвивається у всьому світі. Сьогодні переробляють (утилізують) усю сировину. Процес утилізації – це майбутнє планети, це також НАШЕ майбутнє.

Сфера переробки відходів обіцяє ясне майбутнє тривалий час. Інвестуйте кошти в утилізацію відходів, заощаджуйте на відсутності простоїв Ваших машин – купуйте контейнери Вашого надійного партнера – заводу-виробника ТОВ «Вольга-Україна»!

Статті

Правильний підхід для утилізації відходів
Організація вивезення ТПВ контейнерами
Ідеї для міста: естетичність, економічність, простота використання сміттєвих контейнерів, пристосованих під гаковий та ланцюговий захват.
Експлуатація сміттєвих контейнерів «мультиліфт» (під гакове захоплення), а також бункерів-накопичувачів (під ланцюгове захоплення)

ТОВ "Вольга-Україна"
Українa, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 115 г
Факс: +38 0512 76 64 06

+38 093 574 12 92
+38 063 345 51 25

Ми в соціальних мережах