+38 093 574 12 92
+38 063 345 51 25


Правильний підхід для утилізації відходів

Утилізація сміття є лише однією із сотні речей, які ми робимо щодня. Але як переконатися, що ми робимо це правильно? Якими можуть бути наслідки, якщо ми недбало викидаємо наше сміття в будь-якому місці, а не використовуємо для цього спеціальні сміттєві контейнери або сміттєві баки?

Неправильний спосіб утилізації відходів може призвести до повеней, оскільки це робить перешкоди в каналізації. Відходи, які викинуті у воду, а не в контейнер для сміття, також забруднюють водоймища і можуть призвести до смерті морського життя, яке знаходиться у водній екосистемі. В результаті, безладний викид сміття у водоймища може призвести до неприємних запахів, а також до токсичності. А цього можна було б легко уникнути, якщо вивозити сміття спеціальними машинами, обладнаними контейнерами під гаковий захват (тип «мультиліфт»), на відведені для викиду відходів звалища. Оскільки люди кидають сміття там, де вони хочуть, це також впливає на людину, викликаючи такі захворювання як астма, шкірні висипання, алергія та багато інших. Таким чином, коли ми живемо в брудних околицях, наше здоров'я страждає. Ми кидаємо сміття тут і там, замість того, щоб використовувати контейнери для сміття, не дбаючи, що люди можуть наступити на нього. Тому ми повинні навчитися правильно утилізувати наше сміття.

При купівлі металевих контейнерів для сміття, баків, бункерів, сміттєвих ящиків ви робите позитивні кроки для допомоги навколишньому середовищу. Пластмаса, метали, макулатура та деякі види скла можуть бути перероблені у місцевому центрі утилізації. Чому б не використовувати контейнер, щоб відправити ці продукти до місць вторинної переробки? Таким чином вони можуть бути повторно використані та повернуті споживачам, і зрештою не зашкодять навколишньому середовищу.

Статті

Правильний підхід для утилізації відходів
Організація вивезення ТПВ контейнерами
Ідеї для міста: естетичність, економічність, простота використання сміттєвих контейнерів, пристосованих під гаковий та ланцюговий захват.
Експлуатація сміттєвих контейнерів «мультиліфт» (під гакове захоплення), а також бункерів-накопичувачів (під ланцюгове захоплення)

ТОВ "Вольга-Україна"
Українa, м. Миколаїв, Херсонське шосе, 115 г
Факс: +38 0512 76 64 06

+38 093 574 12 92
+38 063 345 51 25

Ми в соціальних мережах